Görünüm:
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Alo çamaşır deterjanları Türkiye'nin yanı sıra Avrupa ülkelerinin de oldukça sevilen bir markasıdır. Özellikle Amerika'nın ençok tercih edilen çamaşır deterjanı markasıdır. Alo ile lekeler sizin ve kumaşlarınız için artık sorun olmaktan çıkıyor. Alo 3ü1 arada, sıvı deterjan ve toz deterjanın güvenilirliğinden makinelerinizin verimini arttıracaktır. Alo çamaşırlarınızın yeni gibi görünmesini ve güzel kokmasını sağlamaya devam edecektir. Alo'nun çok çeşitli çamaşır deterjanı ideal çamaşır deterjanınızı bulmanızı kolaylaştırır.

Alo Toz Deterjan

Eğer sizde makineniz için doğru toz deterjanı arıyorsanız, ambalajı küçültülerek leke azaltma gücü yükseltilmiş yüksek verimli alo toz çamaşır deterjanını gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Alo Toz Çamaşır deterjanını diğer toz deterjanlara göre daha az kullanabilirsiniz. Günlük lekeler kokular çamaşırlarınızın deforme olmasına sebep olur. İyi bir çamaşır deterjanı çamaşırlarınızın ilk günki gibi kalmasını sağlamanıza yardımcı olur. Alo çamaşır deterjanını doğru şekilde dozladığınız takdirde tam performans alabilirsiniz. Alo çamaşır deterjanını deterjan kepçesi ile ölçün. Orta derecede kirli olan çamaşırlarınız için, kepçeyi 1 veya 2'ye kadar doldurun. Yüksek kirli çamaşırlarınız için kepçeyi 3'e veya 4'e kadar doldurun. İş kıyafetlerı veya ağır lekeli çamaşırlarınız için kepçeyi 5'e kadar doldurarak yıkayınız. Sert lekelerin çıkarma işlemi için çamaşırlarınızı mutlaka ön yıkama işleminden geçirin.

Alo Sıvı Çamaşır Deterjanları

Çamaşırlarınızdaki lekeleri derinlemesinie temizlemek için Alo sıvı çamaşır deterjanını kullanabilirsiniz. Alo sıvı etkili leke çıkartmak için geliştirildi. Sıvı çamaşır deterjanları yiyecek, yağ veya yağ lekelerini çıkarmak için en iyi performans alabileceğiniz deterjanlardır. Özellikle yağ lekeleri, makjay lekeleri gibi yağlı lekelerin ön yıkamasında oldukça etkili bir performans sergiler. Sıvı deterjanların kapağını kullanarak dozajını kolayca ölçebilirsiniz. Ancak doğru dozun nasıl kullanılacağı hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıya bakın. Günlük çamaşırlarınızın hafif lekeleri için sıvı deterjan kapağını çubuk 1'e veya daha iyi sonuç için 2'ye kadar doldurun. Daha yoğun kirler için çubuğu 3'e veya 4'e kadar doldurun. Çok ağır yükler için kapağı 5 numaralı çubuğa kadar doldurur. DAha sonra yapmanız gereken sadece çamaşırlarınızı makineye koyarak, deterjanı dağıtıcı göze eklemek çamaşırlarınızda en iyi sonucu almak için Alo deterjan kullanın. Alo deterjanlar serin bir yıkama devrinde bile sert lekeleri çıkarır.

Devamını Göster

Devamını Gizle

Yandex.Metrica
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.