Görünüm:
Toplam 13 ürün görüntüleniyor.

Ariel, çamaşır deterjanı yeniliğinde dünya da olduğu gibi Türkiye'de de öncülük ediyor. 1960'lı yıllar da çamaşır makinesi ile birlikte kadınlar için bir sorun çıktı. Çamaşırlar eskisi kadar beyaz olmuyordu. Bu yüzden P&G işe koyularak Ariel çamaşır deterjanını tasarladı. Çamaşır deterjanı üretiminden sonra gelişen teknolojiyi kullanarak Ariel renkliler için çamaşır deterjanı üretti. Böylece renkliler solmak yerine daha canlı şekilde renklendi.
Ariel deterjan fiyatları, çeşidine ve boyutune göre farklılık gösterebilir. Büyük gramajlı ürünler hem tüketim hem de fiyat noktasında her zaman daha avantajlı olur. Sıvı deterjanlar toz deterjanlara göre etiket fiyatı daha yüksek olabilmektedir. Bununla beraber gramajı daha düşük fakat performansı daha yüksek konsantre ürünler de bulunmaktadır. Daha küçük ölçek kullanarak daha fazla performans sergilemektedir. Buda ariel'in fiyat politikasının tamamen performansa dayalı olduğunu göstermektedir. Kalite v e fiyat dengesini koruyan ariel ile yapacaığını 1 yıkamada çıkacak lekeler sıradan deterjanalrda 2 yıkamada çıkartmaktadır. Sıradan deterjanlara göre Ariel size elektrik ve su tasarrufu yaptırırken daha temiz çamaşırlar giymenizi sağlıyor. Ariel düzenlediği paket  ürün satışı ile de tekli ürünlere göre daha çok fiyat avantajı sunmaktadır.

Ariel Toz Çamaşır Deterjanları
Kendinizi iyi hissetmenin en temel yolu iyi görünmek ve iyi kokmaktır. İyi görünmek ve iyi kokmak için ise giysilerinizin en iyi şekilde yıkanması gerekmektedir. Bu esnada devreye Ariel toz çamaşır deterjanı girer. Lifleri derinlemesine temizleyerek inatçı kirleri giderir. Ekstra tazelik ve yumuşaklık için çamaşır yumuşatıcıları ile birlikte kullanmanız önerilir. Ariel Toz Çamaşır Deterjanı ile 1 yıkamada mükemmel leke çıkarma sağlamakla beraber, giysilerinizin üzerinde kalıntı bırakmadan suda kısa sürede çözülür.  Ariel çamaşır deterjanı çamaşır suyu içermeyen formülü sayesinde renkli çamaşırlarınızın ışıltılı görünmesini sağlar.

Ariel Sıvı Çamaşır Deterjanları
Ariel sıvı çamaşır deterjanı ile dünyada bir ilke imza atarak lekesavar kapak teknolojisini kullanıcılar ile buluşturdu. Leke savar kapak sıvı çamaşır deterjanı ile size iilke yıkmada mükemmel leke çıkarma sağlar. Ariel toz çamaşır deterjanının leke çıkarma gücü ve jelin hassaslığı bir arada. Ariel lekesavar kapağını zor lekeler için kullanabilirsiniz. Lekelerin üzerinde az miktarda Ariel sıvı deterjan döküp yayın ve leke savar kapak ile fırçalayın.

Ariel 3ü1 Arada Pod's Sıvı Çamaşır Deterjanı
Ariel Pods çamaşır deterjanı çamaşır yıkarken ihtiyacınız olan temizleme, leke çıkartma ve parlatma teknolojisini birlikte kullanımı sunuyor. Bir küçük kapsül ile çamaşır yıkarkan ihtiyacınız olacak herşeyi Ariel sunuyor. Ariel 3ü1 arada pods kapsülleri, yıkama anına kadar içeriklerin birbirime karışmasını engelleyen, eşsiz çok bölmeli tasarımıyla, size derinlemesine temizlik sunar. Ariel pods suyla temas ettiğinde tamamen çözülme teknolojisine sahiptir. Ariel Pods 3ü1 arada deterjanını yumuşak ile orta sertlikte su ve hafis ile orta kirlilik düzeydeki çamaşırlar için yıkama başına 1 kapsül kullanmanız yeterli olur. Sert suların kullanıldığı alanlarda ve zorlu veya aşırı derece kirlenmiş çamaşırlar için yıkama başına 2 pods kapsül kullanmalısınız.

Deterjanlarınızı nemli ve sıcak ortamlarda depolamanız performansını olumsuz etkileyebilir. Bundan dolayı kuru ve serin yerlerde muhafaza etmeniz daha doğru olur. Deterjanlar insan sağlığını olumsuz etkileyebilecek maddelere sahip olduklarından dolayı çocukların ulaşamayacağı yerlerde depolamanız tavsiye edilir.

Devamını Göster

Devamını Gizle

Yandex.Metrica
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.