x

Ariel-Marka_Banner

  • ARİEL DETERJAN

  • Ariel Matik tüm çamaşırlarınız için kusursuz temizlik sağlar. Çamaşırlarınızın çeşitliliği artarken buna uygun olan Ariel ürünlerini kolaylıkla bulabilirsiniz. Hassas ürünleriniz için Ariel Sıvı Deterjanları deneyebilirsiniz.Ariel Baby Sıvı Çamaşır Deterjanı bu yıl tüketicilerin beğenisine sunuldu. 

Stoktakiler
1 2

Toplam 19 ürün görüntüleniyor.
1 2

Ariel dünya piyasasında geniş ürün yelpazesi ve performansı ile dünyanın en yenilikçi lider markası olmaya devam ediyor. Ariel çamaşır deterjanları P&G üretiminde olan lider markalardan bir tanesidir. Ariel çağlar boyunca kadınların çamaşır temizliğinde gerek duyacakları birçok kriteri keşfederek üretim gerçekleştiriyor. Ariel çamaşır deterjanları 50 yılı aşkın süredir yenilenerek çamaşırlarınızı yıpratmadan temizleyecek deterjanları sizlerin beğenisine sunuyor. Ariel, matik deterjan ile çıktığı bu yola renkliler için Ariel Matik Parlak Renkler ve beyaz çamaşırlarınız için ise Ariel Matik Dağ Esintisini gelirştirerek, yıllar önce yeni bir devrim başlattı. Toz deterjanın gücü ile dağlardan gelen mis kokuyu birleştirerek üretilen Ariel Dağ Esintisi şüphesiz hanımların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. 

Ariel Pods ile sıkıştırılmış deterjanda da uzmanlara taş çıkartan bir temizlik sizleri bekliyor. Ariel 3in1 Pods Yıkama kapsülleri, 3 bölmeli kapsül çamaşırlarınıza derinlemesine temizlik sağlayacak güçlü bir kombinasyona sahiptir.

Ariel, 2016 yılı içerisinde ürün portföyüne yeni ürünler eklemeye devam ediyor. Yepyeni Ariel Sıvı Çamaşır Deterjanı, temizlikte devrim yaratan bir yenilik olan lekesavar kapak ile üretimine başlayarak, çamaşırlarınızda kusursuz temizlik sağlar. Ariel Sıvı Deterjan yenilikçi formülü ve lekesvaar kapağı sayesinde, ilk yıkamada lekeleri giderir.

Ariel ürünleri çamaşır deterjanlarının yanı sırada leke çıkarıcı ürünlerde de oldukça başarılı performanaslar sergilemektedir. Ariel Professional leke çıkarıcı ailesi, gelişmiş formulü ile çamaşırlarınızın dokusunu yıpratmaz, renklerini soldurmaz, aynı zamanda beyazlarınızın zaman içinde grileşmesini de önler. Hem renklilerde hem de beyazlarda en zorlu lekeleri bile kusursuz bir şekilde çıkaran Ariel Professional ailesi sayesinde artık herkes birer leke çıkarma uzmanı.

Ariel Sıvı Çamaşır Deterjanı Bebek Kıyafetleri İçin özel olarak geliştirilmiştir.  Ariel Baby Sıvı Çamaşır Deterjanı dermatolojik olarak test edilmiştir. Bebeğinizin kıyafetlerinde güvenle kullanabilirsiniz. Ariel Baby sıvı Çamaşır deterjanı bebeğinizin çamaşırların da kalıntı bırakmaz, renkli ve beyaz çamaşırlarınızın parlak kalmasını sağlar. 

Ariel bütün bunların yanı sıra çamaşır yıkama esnasında su ve elektrikten tasarruf etmenizi sağlar. Hem bütçenize hem de çevreye dost üretim gerçekleştirir.


Devamını Göster

Devamını Gizle

Yandex.Metrica
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.