Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 4
Toplam 56 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Şüphesiz ki ebevynlerin en kıymetli varlıkları bebekleridir. Bebekler doğum anından itibaren belli bir süre dünyaya adapte olmaya çalışıyorlar. Anne karnındaki konfor ve hijyeni sağlamak ise anne ve babalara düşüyor. Bu adaptasyon sürecini ve çocukluk çağına girene kadar, bebeklerin beslenme ve temizlenme ihtiyaçlarını giderebilmek için büyük ihtimam ve özen gösterilir. Bebekleri beslerken kullanacağımız bebek mamaları, bebek bezlerini önceden büyük bir özenle araştırarak bebeğimiz için doğru ürünü bulmyaa çalışırız.

Bebek Maması Fiyatları ve Markaları
Bebeklerimiz için bizi en çok endişelendiren bebeğimizin doğru beslenmesidir. Tüm anneler bebeği için anne sütünün en iyisi olduğunu bilirler.  Fakat bazı durumlar da anne sütü yetmeye bilir yada  anne sütü henüz gelmemiş olabilir. Bu gibi durumlar da bebek maması ile bebeği beslemek şarttır. Sitemiz üzerinden bebek mamaları'na uygun fiyatları ile ulaşabilirsiniz. Piyasada çok fazla bebek maması üreticisi bulunmaktadır. Fakat bebeğiniz için en uygun olan bebek maması bileşenibi doktorunuza da danışarak temin edebilirsiniz.6 ay kesintisiz anne sütü ile beslenmelidir. Her bebek maması ilk 6 ayda kullanılamaz. Bebek mamalarının da çeşitleri ve bebeğinizin ay durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Anne sütüne denk bebek mamalarını kullanmaya özen gösterilmelidir.

Bebek Bezi Fiyatları ve Bebek Bezi Markaları
Bebek bezi fiyatları ürünün kalitesine ve paket içi adetine göre değişkenlik göstermektedir. Bebek beslenmesinden sonra bebeklerimiz için en önemli 2. unsur bebeğimizin hijyeni ve sağlığıdır.  Bebeğimizin sağlığını doğrudan etkileyecek en önemli unsur uykusudur. Düzenli bir uyku bebeğinizin büyümesine en yardımcı etkendir. Bebeğinizin deliksiz bir uyku uyuması için konforunun yerinde olması gerekir. Bebeklerin uyku bölünmesi sorunu yaşamasının altındaki en temel günlük sorun ıslaklık hissetmesidir. Islaklık hissetmesini önlemek için bebeğinizin kuruluk vaad eden bir bebek bezi kullanması şarttır.
Bebek bezi bebeğinizin günlük yaşantısını doğrudan etkileyeceği için çok fazla çeşidi bulunmaktadır.  Bebeklerin gelişimine göre daha rahat hareket edebilmeleri için boy ve kg durumlarına göre 1-6 arasında değişen ebatlar ile tüketicilerin kullanımına sunuluyor.
Bebeğinizin kg, boy durumuna göre kullanıcağınız numarayı belirleyebilirsiniz. 1 numaralı bebek bezleri genellikle yenidoğan bebekler için kullanılmaktadır. 2 numaralı bebek bezleri ise 3-6 kg arası bebeklerde kullanılır. Bu numaralar bebek bezi markalarına göre küçük farklılıklar gösterebilir. Numara ve kg aralıklarına bakıldığından en uzun dönem 3 ve 4 numaralı bebek bezleri kullanılmaktadır.  3 numaralı bebek bezi 5-9 kg, 4 numaralı bebek bezi ise 8-14 kg arası çocuklar için kullanılır. 4+ gibi ara numaralar da mevcuttur. Çocuklar için genellikler 5 ve 6 numaraku ürünler tercih edilebilir. 
Her üründe olduğu gibi  bebek ürünlerinde de çok fazla bebek bezi üreticisi bulunmaktadır. Ancak bunlarda ülkemizde en çok tercih edilen ve bilinenler prima bebek bezleri, molfix, canbebe ve sleppy gibi markalardır. Her markanın kendine özgü bir üretim politikası mevcuttur. Bazı markalar bazı türlerinde pişik ve kuruluğu ön planda tutarken diğer çeşitlerinde ergonomik yapı ile bebeğinizin hareketlerinin kısıtlanmamasını sağlamaya özen gösterir. her bebek ve çocuk farklı olduğu için siz kendi bebeğinize en uygun olan bebek bezini bir kaç denemeden sonra bulabilirsiniz.

Devamını Göster

Devamını Gizle

Yandex.Metrica
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.