Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3
Toplam 33 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Kapicin.com  bulaşık yıkama ürünleri kategorisi altında bulaşık deterjanlarını marka çeşitliliği ve avantajlı fiyatları ile bulabilirsiniz. Yoğun iş temposu ve ev hayatı derken kalan vaktinizi market alışverişinde harcamak istemiyor iseniz kapıcın.com'u ziyaret ederek bilindik markaların ürünlerine uygun fiyatları ile satın alabilirsiniz.

Bulaşık deterjanları sıvı, tablet olmak üzere birkaç çeşitlilikte tüketicilerin kullanımına sunuluyor.  Sıvı bulaşık deterjanları elde yıkanan bulaşıklar için kullanılırken tablet ve toz bulaşık deterjanların bulaşık makineleri için kullanılmaktadır. Bulaşık yıkamak kurulan güzel yemek masalarının katlanılması en zor anıdır. Fakat bulaşık makinesi deterjanları bulaşıklarınızı ön yıkama yapmadan derinlemesine temizlik sağlar. Bulaşık makinesi ile iyi bir bulaşık deterjanı tek bir yıkamada kurumuş ve yanmış bulaşıkları temizler.

Elde yıkama esnasında ellerimiz narin yapısı sebebi ile belli sıcaklıktaki su ile bulaşık yıkayabiliriz. Bulaşık makinelerinde böyle bir durum söz konusu olmadığı için bulaşık makinesi deterjanları elde yıkama deterjanlarına göre daha derin bir temizlik sağlamaktadır. Bulaşık makinesi tabletlerinde kullanılan sıvı teknolojisi sayesinde çok hızlı çözülerek düşük sıcaklıkta da iyi sonuçlar verir. Hem cam hem de metal ürünler için parlatıcı etkisi vardır. Sizi elde yıkarken oldukça uğraştıracak lekeleri kolayca çıkartır.

Bulaşıklarınızda arzuladığınız sonuçları görmek istiyorsanız Fairy Platinum veya Finish Quantum tabletlerinden seçebilirsiniz. Bardaklarınız, tabaklarınız vb. %100 temiz ve ışıl ışıl olmasını sağlar.

Devamını Göster

Devamını Gizle

Yandex.Metrica
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.