Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 4 5 6 7
Toplam 105 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6 7

Çamaşır yıkamak, günümüzde eskisinden daha az yorucu ve daha güvenilir hijyen ile gerçekleştirilmektedir. Çamaşır deterjanları yüksek bütçe gerektirse de her pahalı deterjan gerçekten derinlemesine temizlik sağlamayabilir. Kapicin.com Çamaşır Yıkama ürünleri kategorisini ziyaret ettiğinizde yüzlerce ürünü avantajlı fiyatları ile bulabilirsiniz. Deterjanlar artık sıvı, toz veya tek doz paket formatları ile tüketicilerin kullanımına sunulmaktadır. Sıvı çamaşır deterjanları yağlı lekeler üzerinde oldukça etkilidir. Sıvı deterjanları leke önü (leke çıkarıcı)  olarak kullanabilirsiniz. Toz deterjanlar ise genellikle sıvı deterjanlara göre daha uygundur. Tek dozlu deterjanlar ise kullanışlı ve kullanımı daha kolaydır. Hemen hemen tüm markalar yüksek verimli yıkama üzerine formüle edilmiştir. Kullandığımız çamaşır deterjanının yüksek verimli olduğundan emin olmak için ("0") yüksek verimlilik sembolü arayabilirsiniz. Çamaşır deterjanlarının yanında çamaşır yıkama esnasında yan ürünlerde kullanılmaktadır. Yumuşatıcılar, çamaşır suları, leke çıkarıcılar vb.

Çamaşır suları çamaşır yıkama esnasında lekelerin çıkmasında deterjanlara yardımcı olur. Ancak çamaşır suyunun da çeşitleri  mevcuttur. Ağartıcı özelliği olan çamaşır sularını renkli çamaşırlarınızda kullanırsanız çamaşırlarınızın ağarmasına yani beyazlamasına sebep olur.  Ancak oksijenli çamaşır suları çamaşırlarınızı ağartmaz. Renkli çamaşırlar için de kullanılabilir. Fakat klorlu çamaşır suyu gibi çamaşırdaki bakterileri dezenfekte etmez.

Çamaşırlarımızı yıkarken hem derinlemsine temiz olmasını, hem güzel kokmasını hem de yumuşak olmasını isteriz. Tabii ki bütün bunları tek bir deterjan ile yapmak mümkün olmadığından dolayı yan çamaşır ürünleri kullanmak zorundayız. Çamaşır deterjanları çamaşırlarınızın derinlemesine temizlenmesini sağlar. Güzel kokmasını ve yumuşak olmasını ise çamaşır yumuşatıcıları sayesinde sağlarız. Çamaşır yumuşatıcılarının kullanmanın tek artısı yumuşak ve güzel kokması değildir. Çamaşır yumuşatıcısı kullanmanın hem cildimize hem de çamaşırlarımıza birçok artısı mevcuttur. Çamaşırlarınızı yumuşatıcı ile yıkar iseniz üzerimize giydiğimizde tenimizde pürüzsüz ve yumuşak bir etki bırakır. Çamaşırlarımızı giiyinirken elektriklenme (özellikle yün kumaş ve trikolarda fazla olur.) yaşarız. Yumuşatıcı kullanılan çamaşırlar da elektriklenme önlenir. Çamaşırlarımızdaki kumaş lifleri yumuşatıcı olmadığı takdirde uçlarından koparak renklerin solgun görünmesine sebebiyet verir. Yumuşatıcıların kumaş liflerinin kopmasını engelleyerek çamaşır renklerini korur. Aynı zamanda yumuşatıcı kullanılan giysilerimizde kumaş lifleri daha düzenli dizilir ve aralarında boşluk oluşur, buda cildimizdeki nemi kolayca dışarıya çıkarak cildimizin kolay hava almasını sağlar. Yumuşatıcı ile yıkanan çamaşırların lifleri kopmayacağından dolayı çamaşırlardaki yıpranma ve yırtılma gibi durumlar söz konusu olmaz. Çamaşırlarınızın kırışmasını engelleyerek hem hızlı kurumasını hem de kolay ütülenmesini sağlayan yumuşatıcılar sayesinde çamaşırlarınızı şekli bozulmadan çok daha uzun süre  kullanabilirsiniz.

Çamaşır yumuşatıcılarını çamaşırlarınız yıkandıktan sonra son durulama aşamasında kullanmalısınız.Yumuşatıcınızdan tam performans almak istiyorsanız üzerinde bulunan kullanım miktarına göre kullanmanız gerektiğini unutmayın.

Devamını Göster

Devamını Gizle

Yandex.Metrica
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.