Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3
Toplam 34 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Birçok bilindik markanın ürünlerini Deterjan ve Temizlik Ürünleri kategorisi altında sitemizde bulabilirsiniz. Daha sağlıklı ve ferah bir yaşam sürdürebilmek adına ev temizliği, ofis temizliği, dış mekan temizliği vb oldukça önemlidir. Temizlik kadar temizleme esnasında kullanılan ürünlerde çok mühimdir. Temizlik ürünleri istenmeyen mikrobiyol kirleticilerin yüzeyden derinlemesine çıkarmak için kullanılır. Temizlik günlük yaşantımızda belirgin estetik faydalar sağlasa da bundan daha önemlisi sağlığımıza da yararlar sağlamasıdır. 

Tabii ki, temizlik söz konusu olduğunda birçok değişik ürünler mevcuttur.  Temizlik ürünleri kullanılacağı yerlere göre özel olarak formüle edilmiştir. Tek bir temizlik ürünü ile tüm evi temizlemek doğru değildir. Bu sebeple temizlik endüstrisi herhangi bir belirli temizlik uygulamasında karşılaşılan en yaygın kir ve yüzeylerde etkili şekilde çalışan ürünler formüle etmiştir. Her bölüm için ve yüzeyler için neredeyse ayrı temizlik maddesi mevcuttur.  Mutfak temizleyicisi, Banyo temizleyici ürünler, yüzey temizleyici ürünler, halı yıkama, tül perde yıkama için ayrı ayrı temizlik ürünleri  mevcuttur.

Bulaşık ve  Çamaşır Yıkama Ürünleri, ev temizlik gereçleri, cam temizleyiciler, yüzey temizleyiciler artık günlük yaşantımızın en çok kullanılan temizlik maddeleridir.  Tüketiciler ürünleri ürün performansına, diğer ürünlerin kullanabilirliğine ve etkileşim faktörlerine göre değerlendirmektedir. Piyasada çok fazla temizlik ürünleri üreticisi mevcuttur. Fakat bunlardan belli başlılarına piyasada lider durumda olanların ürünlerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Temizlik ve kişisel bakım ürünlerinde Unilever, Protecter&Gamble ve Henkel en üst düzey üretici firmalarındandır.

Günlük yaşantımız da en çok çamaşır ve bulaşık deterjanları tüketilmektedir. Çamaşır Deterjanı fiyatları market bütçesinin önemli bir kısmını tüketiyor. Bu sebeple kaliteden ödün vermeden uygun çamaşır deterjanı fiyatları için  çamaşır yıkama ürünleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Çamaşır Deterjanları ürünlerinden en çok dikkat çeken markalar Ariel çamaşır deterjanları, Bingo ve Alo Çamaşır deterjanlarıdır. Tabii ki bunun dışında kaliteden ödün vermeden hizmet veren bir çok çamaşır deterjanı da mevcuttur.

Bulaşık deterjanı fiyatları da çamaşır deterjanlarına göre daha yüksek fiyatlarda olabiliyor. Bütçemize çok falza etki etmeden bilindik markaların performansı yüksek ürünlerini uygun fiyatlarla kullanabilmek için bulaşık yıkama ürünleri kategorisindeki kampanyalarımızı takip edebilirsiniz. Fairy bulaşık tabletleri, finish bulaşık deterjanlarını uygun fiyatı ile sitemizden temin edebilirsiniz.
Ev temizleyici ürünleri kategorimizden halı, tül perde yıkama ürünlerine, yüzey temizleme ürünklerine Tuvalet ve banyo temizleyicilerine ulaşabilirsiniz. Tuvalet ve banyo temizleyici ürünleri ile tuvalet ve banyolarınızı cam gibi parlaklığı ile beraber kusursuz hijyen elde etmenizi sağlayacaktır. 
Genel ve yüzey temizleyici ürünlerinin en aktif markası olan cif krem ile yüzeylerinizdeki en inatçı kirleri yüzeylerinize zarar vermeden derinlemesine temizlik sağlayabilirsiniz. Cif kremin yanında ahşap temizleyicilerin ferah kokuları da evinizi temizlerken aynı zamanda güzel kokmasını da sağlayacaktır.
Hemen hemen 24 saat diliminin tamamında kullandığımız diğer ürün grubumuz ise kağıt ürün gruplarıdır. Tek kullanımlık olan kağıt ürünlerini kişisel bakım yaparken, tuvalet temizliğimizden tutun da yemek masamıza kadar hemen hemen her yerde kullanmaktayız. Kağıt ürünlerinin kalitesi kadar çevre dostu olması da tüketiciler için önem arz etmektedir. Sizde kağıt ürünleri kategorimizden tuvalet kağıtları, kağıt havluları, peçeteler vb ürünlere tek tıkla ulaşabilirsiniz.  

Deterjanlarınızı nemli ve sıcak ortamlarda depolamanız performansını olumsuz etkileyebilir. Bundan dolayı kuru ve serin yerlerde muhafaza etmeniz daha doğru olur. Deterjanlar insan sağlığını olumsuz etkileyebilecek maddelere sahip olduklarından dolayı çocukların ulaşamayacağı yerlerde depolamanız tavsiye edilir.

Devamını Göster

Devamını Gizle

Yandex.Metrica
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.