Görünüm:
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

Fairy Türkiye pazarına girdiği günden beri lider markaları bile geride bırakacak bir perfomans sergiliyor. Bulaşıklarınızı %100 yağda bile etkili temizliyor. Bulaşık makinesi deterjanlarında ise yeni Fairy Platinum kapsülleri sayesinde bulaşıklarınızda aradığınız parlaklık ve temizliğe sahip oluyorsunuz. Fairy birçok çeşit ile ürünlerini tüketicilerin beğenisine sunuyor. Elde yıkama için 2 ayrı formülden oluşan deterjanları ile aynı zenginlik de bulaşık makinesine özel ayrı 2 formül ile üretilen 2 farklı deterjan bulaşıklarınızda devrim yaratacak niteliklere sahip.

Fairy Sıvı Bulaşık Deterjanı yağları da dize getirir, dağları da sloganı ile tanıtımına başladığı ülkemizde birçok kadının mutfaklarında vazgeçilmezlerden oldu. Fairy benzersiz sıvı bulaşık deterjanı formülü ile 750 ml’lik şişesiyle tam 18000 tabak yıkayabildiğiniz reklam filmleri eşliğinde yapmış olduğu bir şenlikte de kanıtladı. Fairy Sıvı Elde Yıkama bulaşık deterjanının Nar, limon, Elma ve portakal çeşitlerini bulabilirsiniz.

Fairy Platinum Elde Yıkama Sıvı Bulaşık Deterjanı ile bulaşıklarınızı uzun süre suda bekletmeye son veriyor. İçerisinde barındırdığı suda bekletme formülü ile bulaşıklarınızı suda bekletmemeden en iyi performansı sağlar. Zorlu lekeleri kaldırmak için bulaşıklarınızı saatlerce suda bekletmek yerine 5 dakika Fariy platinum sıvı bulaşık deterjanında bekletin ve fairy sıvı platinum’un en iyi temizleme gücüne sahip olduğuna tanıklık edin. Fairy Hepsi Bir Arada Bulaşık Makinesi kapsülü bulaşık makineleriniz için özel olarak geliştirilmiş formülü ile bulaşıklarınızın tertemiz olmasını sağlar. Fairy hepsi Bir arada kapsülleri bulaşıklarınızı sadece temizlemekle kalmaz bunun yanında parlatıcı etkisi, bulaşık tuzu etkisi, metal parlatma ve cam koruma özellikleri ile bulaşıklarınızın çizilmeden parlamasına yardımcı olur. Fairy Hepsi Bir arada kapsülleri geliştirilmiş formülü ve özel dizaynı sayesinde bulaşık makinenizde hızlıca ve tamamen çözülür. Bulaşıklarınızın üzerinde tortu bırakmaz.

Fairy Platinum Bulaşık makinesi kapsülü bulaşıklarınızdaki yağlar ile birlikte makinenizde ki yağları da temizler. Bulaşıklarınızın arzuladığınız temizliğe ulaşabilmesi için bulaşık deterjanınız kadar makinenizin de temizliğinin önemli olduğu bilinilmektedir. Fairy Bulaşık Makinesi Kapsülü yağa karşı güçlü formülü sayesinde hem bulaşıklarınızda hem de makinenizde biriken yağları temizler. Fairy Platinum kapsüller geliştirilmiş sıvı teknolojisi sayesinde düşük sıcaklıkta bile hızlıca çözünerek en iyi sonucu verir. Fairy Sıvı Bulaşık Deterjanı ve Fairy Bulaşık Makinesi kapsülleri çeşitlerini kapicin.com’da bulabilirsiniz.


Devamını Göster

Devamını Gizle

Yandex.Metrica
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.