Görünüm:
1 2
Toplam 22 ürün görüntüleniyor.
1 2

Head&Shoulders marka olarak 1950'li yıllardan bu yana saç derisi ve bilmi üzerine birçok araştormaya önderlik ederek kepek ve saç derisi problemlerinden birden fazla tedavi yöntemi geliştirmiştir. Profesyonellerden aldığı tavsiyeler ve uzman görüşleri üzerinde yoğunlaşıp maksimum besleyici ve saç derinize bakım yapan geniş bir ürün portföyü oluşturulmuştur.

Head&Shoulders şampuan reçetesiz satılan şampuanlar arasında size maksimum güç sağlayabilecek tek şampuandır. Head&Shoulders şampuanların saçınıza en uygun çeşidi doğru şekilde kullandığınız takdirde %1002e yakın kepeksiz saçlar sağlamaktadır. Head and Shoulders ürünleri ile sağlıklısaç derisi ve güçlü saçlara sahip olabilirsiniz. Head and shoulders Hydrazinc formülü sayesinde saç derinizi iyileştirerek %100'e kadar kepeksiz saçlar elde etmenizi sağlar. Head&Shoulders formülü size sağlıklı saç derisi ve canlı görünen saçlar sağlar. dünya dermatoloji Kongresinde 10 dermatalogdan dokuzu, saç derinizde kepek probleminiz var ise head and shoulders kullanmanızı tavsiye etmektedir. Tavsiye eden dermatologlardan 7'si head shoulders şampuanlarını şahsen kullanmaktadır.

Head and shoulders saçlarınızı derinlemesine temizleyen ve saçlarınızla beraber saç derinizde bakımını yapan kepek önleyici bir şampuandır. Head&Shoulders ile yıkanan saçlarınız ferah, yumuşak ve kalıcı bir koku ile kolay şekil alabilir. Şampuanlar yıkamadan sonra gözle görülmeyen tortular bırakır. Headandshoulders saçlarınızda ve saç derinizde tortu bırakmadan temizler ve %000'e kadar kepeği yok eder. Head shoulders günlük kullanım için uygun hassas formüle sahiptir. Head&Shoulders Komple bakım formülü ile derinlemesine temizleme, kepeğe karşı koruma ve nemlendirici ihtiyacınızı tek bir şampuan ile karşılayabilirsiniz.


Devamını Göster

Devamını Gizle

Yandex.Metrica
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.