Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Molfix Bebek Bezi, 1998 yılından itibaren bebk bezi üretimine başlamıştır. Molfix markası, mutlu bebekler sloganı ile marka konumunu güçlendirmeye devam etmektedir. Bebek bezi üretimi Hayat Kimya tarafından itina ile gerçekleştirilmektedir. Molfix bebek bezi bebeğinizin hassas cildine uygun dış yüzeye sahiptir Son derece nazik olan dış yüzey bebeğinizin ciledini korurken, yeşil emici katmanlar mükemmel kuruluk sağlar. Molfix, suya dayanıklı bariyerleri sayesinde bebeklerinize tam koruma sağlar. Hayat Kimya Molfix Bebek BEezi Cezayir, İran ve Mısır gibi ülkelerde de bebek bezi üretimi yapmatadır. Molfix reklamları ile de oldukça beğeni almaktadır. Hem bütçenize hem de bebeğinizin sağlığına en uygun bebek bezidir.

Yeni Molfix Comfort Fix sıvıyı anında emerek hapsediyor. Bebeğinizin cildinin kuru kalmasını sağlıyor. Esnek ve Anatoımik yapıya sahip olan Molfix bebek bezi, yenidoğanlar için özel göbek bağı oyuntusu ile üretilmektedir. İnceltilmiş anatomik yapısı ve esnek yan bantları ile Molfix bebek bezi bebeğinizin hareketlerini kısıtlamaz.

Molfix Bebek bezi bebeğinizin cildine dosttur. Bebeklerinizin cildi yetişkinlere göre çok daha hassastır. Bu yüzden çok çabuk tahriş ve pişik olur. Bunu önlemenin yolları ise düzenli alt değişimi ve bebk bezidir. Molfix bebek bezi nefes alan dış yüzeyi sayesinde bebeğinizin cildinin hava almasını sağlar, aynı zamanda yumuşak iç yüzey sıvıları emerek uzun süre kuruluk sağlar. Pişikleri ve tahrişleri önlemek için Molfix Bebek bezini deneyebilirsiniz.


Devamını Göster

Devamını Gizle

Yandex.Metrica
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.