x

Nescafe

  • Nescafe Kahve

  • Güne bi Nescafe ile başlayın. Nescafe 3in1 poşet kahve size her yerde eşlik edebilir. Günün yorgunluğunu 1 poşet Nescafe ile atabilirsiniz. Özel olan her anınızda Nescafe size eşlik eder. Türkiye'nin en sevilen kahvesi Nescafe..

  

Stoktakiler

NESCAFE

Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Nescafe’nin hikâyesi 1930 yıllarında başlıyor. Nestle’nin mucidi Max Margethaler ve ekibi pratik kahve yapmanın yolunu yıllarca aradılar. Sadece su ilave ederek bildiğimiz kahvenin tadını nasıl alırız? Diye uzun yıllar ekibi ile çalışmalar yaptılar. Bu arayışlar yaklaşık 7 yıl kadar sürdü. 7 yılın sonunda aradıkları eşsiz aromayı buldular. Ama bu eşsiz aromaya bir de isim gerekli idi. Üretici Firma ismi ve Kahve kelimesinin birleşmesi sonucu nescafe’yi buldular.

Nescafe özenle seçilen kahve çekirdeklerini özünü kaybettirmeden bizlere çok çeşitli olarak sunuyor. Üstelik nescafe hem pratik hazırlanması ile hem de ürün çeşitliliği açısından oldukça zengin olmasından dolayı dünya da en çok tercih edilen kahve markasıdır. Nescafe’nizi ister sıcak, ister soğuk, ister köpüklü, isterseniz şekersiz ya da normal tercih edebilirsiniz. Nescafe 3in1 kahve çeşitleri rahatlatıcı ve yoğun aroması ile her damak zevkine hitap edebiliyor.

Bir kahve ne yapar demeyin, bir kahve her anınıza tanıklık edip, günün tüm yorgunluğunu alabilir. Nescafe Gold’dan, Nescafe Classic’e her damak tadına ver her anınıza eşlik edecek kahve çeşidi nescafe’de mevcuttur. Nescafe yıllardır tüketicileri için eşsiz kahveler üretmekle kalmayıp, tüketicilerden gelen geri bildirimler ile her yıl kendini yeniliyor. Sürekli gelişen teknolojiyi de kullanmaktan geri kalmıyor. Müşterilerden gelen geri bildirimler ve talepler üzerine nescafe kahvelerini özenle hazırlayan bir kahve makinesi geliştirdi. Nescafe MyCoffe ile farklı kahve çeşitlerini ister evinizde isterseniz de ofisinizde kolaylıkla deneyebilirsiniz.

Nescafe bugün 150’den fazla ülkede tüketicileriyle buluşuyor. Kahvenin zengin aroması ve markanın kalitesi birleşerek dünyadaki tüm tüketicilerin damak zevkine uygun ürünlerle, enerjik bir şekilde güne başlamanızı sağlıyor. Türkiye’de kahve karışımları kategorisinde yıllardır liderliğini koruyan nescafe ürünlerine kapicin.com’dan uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.


  

Devamını Göster

Devamını Gizle

Yandex.Metrica
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.