Görünüm:
1 2 3 4
Toplam 53 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Orkid hijyenik ve günlük pedler size her gün yeni bir çamaşır ferhalığı ve tazelik hissi verir. Orkid özel gün yoğunluğunuza göre ihtiyacınızı karşılayacak genir bir ürün portföyüne sahiptir. kapıcın.com orkid markalı ürünleri sizlerin beğenisize sunuyor. Orkid ürünleri özel günlerinizde tam koruma ve gün boyu rahat hareket etmenizi sağlar.

Orkid Gece ile rahat bir uyku uyuyabilirsiniz. Gece ıslaklık hissi orkid gece ürünleri ile son buluyor. Özel günlerin ne kadar sıkıntılı ve zor süreçler olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. En yoğun gecelerinizde bile orkid gece ile güvenli bir gece geçirebilirsiniz. Orkid gece ped ürünlerinin ön ve arka yüzeyleri %60 daha geniş koruma alanına sahiptir. Kapıcın.com da Orkid Gece Ürünlerini keşfedin.

Orkid Platinum Pedler daha iyi koruma sağlamakla beraber daha yumuşak hissetmenizi sağlar. Orkid platinum diğer pedlere göre geliştirilmiş güçlü emici bölgeye sahiptir. Bunlarla beraber orkid platinum yoğun emici yan bariyerler sayesinde daha güçlü koruma sağlar. Mikro yastıkları sayesinde yumuşaklık, daha iyi bir koruma ve kötü kokuları hapsederek %100'e yakın memnuniyet sağlar. Özel günlerinizi Orkid Platinum Comfort ile daha rahat ve saorunsuz atlatabilirsiniz. Kapıcın.com da Orkid Platinum ürünlerini keşfedin.

Her kadın özel gününde kendini oldukça hassas hisseder. Kişiden kişiye bu hassaslık farklılık gösterebiliyor. Kimimiz daha duygusal olabiliyorken, kimimiz daha agresif ve sinirli olabiliyor. Fakat tüm bunlar bizi kadın yapan şeyler ve kendimizi daha iyi hissetmemizi sağlayacak birkaç şey var. Orkid Sensitive ile kendinizi daha güvenli ve rahat hissedeceksiniz. Orkid Sensitive'in pamuk gibi yumuşak emici üst yüzeyi size konfor sağlarken, sıvıyı hapseden tanecikler ise Orkid koruması sağlar. Orkid Sensitive'in eşsiz yumuşaklığını sizde deneyin.

Orkid İnfinity pedler inanılmaz inceliği ve 10 kata kadar güçlü emiciliğiile gün boyu kesintisiz koruma sağlar. Biz kadınlar için özel gün ne demek Orkid bunu çok iyi biliyor. Orkid İnfinity devrimci kanat tasarımı ile daha güvenkli koruma sağlar. Tüm gün boyu korunduğunuzdan emin olabilirsiniz. benzersiz kadınsı koruma için daima Orkid İnfinity Ped çeşitlerini denemenizi öneriyoruz.

Devamını Göster

Devamını Gizle

Yandex.Metrica
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.