Görünüm:
1 2 3 4
Toplam 56 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Yenidoğan Bebek Bezi

Anne adayları doğum yaklaştıkça her geçen gün hazırlıklarını titizlikle devam ettirirler. Doğum çantaları hazırlanır. Çantanın içerisind ehem bebeğin hem de annenin ihtiyacı olacak malzemeler bulundurulur. Bebeğinizin çıkış kıyafetinden, bebek bezine kadar birçok gerekli eşya bulundurulur. Bu malzemeler içerisinde şüphesiz ki en tititlikle seçilken bebek bezidir. Yenidoğan göbek bağından dolayı kullanılan bebek bezi çok öenmlidir. Hem yumuşak hem de göbek bağına zarar vermemeli, Yenidoğan için en uygun prima ürünü prima premium care yenidoğan 1 numara bebek bezidir.

Prima Bebek Bezi

Anneler iyi bilirler bebeğinizin kopnforunu ve kuruluğunu sağlayacak yegane şey doğru bebek bezi seçimidir. Prima bebek bezi sizin ve bebeğiniz için en doğru seçim olacaktır prima bebek bezlerinin nasıl yapıldığınbı merak edebilirsiniz. Prima, bebeklerinizin rahatı ve güvenliği düşünerek tasarlanmıştır. Prima bebek bezleri ve prima pants klülotları bebeğiniz uyurken ve oynarken hareketlerine tam bir uyum sağlar. Böylelikle bebeğinizin hareketleri kısıtlanmamış olur.

Hemen hemen her bebek bezi gibi Prima bebek bezi de çoklu katmanlardan oluşmaktadır. Prima için bebeğinizden ve bebeğinizin sağlığından daha önemli birley yoktur.

Devamını Göster

Devamını Gizle

Yandex.Metrica
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.